O firmie

GameShark – akcesoria gamingowe od graczy dla graczy

Wiemy jak to jest, kiedy rozgrywka pochłania, a przed komputerem spędza się wiele godzin. Gry zostały z nami. Siedzimy w nich od ponad 20 lat. Niestety przez ten czas nie udało nam się znaleźć firmy, która oferowałaby profesjonalny setup gamingowy. Taki, który przede wszystkim zwiększy wygodę rozgrywki i posłuży latami, który będzie efektowny i ładny, ale minimalistyczny i pasujący do reszty pokoju. Dlatego postanowiliśmy zrobić go samodzielnie.

Akcesoria do gamingu, które wniosą Twoją rozgrywkę na nowy lvl

Zebraliśmy pomysły, siły oraz środki i stworzyliśmy zupełnie nową markę na gamingowym rynku – zaprojektowaną przez graczy dla graczy. Bez jakiejkolwiek ściemy. Oto GameShark– miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne meble i akcesoria dla graczy. Solidne, stabilne i nowoczesne. Wykonane z najlepszych materiałów i w oparciu o projekty doświadczonych gamerów. Minimalistyczne i eleganckie. Maksymalnie wygodne i ergonomiczne, by zapobiec wszelkim niedogodnościom w trakcie gry. Dopasowane do potrzeb młodych i starszych graczy, idealne zarówno do podstawowego, jak i zaawansowanego setupu gamingowego. Z „gamesharkowymi” meblami będziesz grać wygodniej, bo zyskasz dużo miejsca na wszystkie gadżety i pełną swobodę oraz kontrolę ruchów. Twoje ciało przyjmie zdrową, bezpieczną pozycję, która umożliwi Ci nawet kilkunastogodzinną sesję bez jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu. Ktoś zarzuci Ci, że grając, szkodzisz swojemu zdrowiu? Pozwól mu na chwilę zająć swoje stanowisko gamingowe, a szybko przekona się i przyzna, że nigdy nie siedział w wygodniejszym miejscu.

biurko legancke

Akcesoria komputerowe GameShark – Twój niezawodny support

W branży gamingowej siedzimy od ponad 20 lat. Kiedyś graliśmy w Tonego Hawka, Fife i Hitmana, teraz regularnie wbijamy rangi w CS-a, Call of Duty i eksplorujemy mapy wszystkich wersji Grand Theft Auto. Tysiące godzin poświęconych grze dały nam doświadczenie, jakiego nie znajdziesz u innych producentów.

To właśnie to doświadczenie wzbudziło w nas ogromną potrzebę innowacji i wprowadzenia rozwiązań idealnie dopasowanych do naszych potrzeb – potrzeb graczy. Dzięki niemu wiemy dokładnie czego chcemy od sprzętu gamingowego i wprowadzamy na rynek tylko takie produkty, które te oczekiwania spełniają. Bez żadnych kompromisów i ustępstw. I tak się składa, że złożony przez nas zestaw gamingowy podoba się innym gamerom. Nie dziwi nas to ani trochę.

biurko legancke

W grze czujemy się jak ryba w wodzie. Ale rynek gamingowy to ocean, a my jesteśmy rekinami w tym oceanie!

Możliwy upgrade – jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i spostrzeżenia. Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje gamingowe spostrzeżenia i sugestie względem naszych produktów. Zależy nam bowiem na tworzeniu akcesoriów, które ułatwią naszej społeczności koncentrację na wygranej. Czegoś Twoim zdaniem brakuje w naszej ofercie? Chciałbyś zobaczyć w naszym sklepie konkretny gadżet? Koniecznie daj nam o tym znać! A tymczasem – trzymaj się! I do zobaczenia w wielkim gamingowym oceanie.

GameShark Zone Desk

Kontakt: shop@gamesharkzone.com

Open element in lightbox

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium